Hasta Bakıcı

Hastanızın güvende yaşaması ve bakımı için, sizlere tecrübeli ve nitelikli olmak üzere, Türk veya yabancı hasta bakıcısı hizmetleri sunuyoruz. Hizmet BuL İnsan Kaynakları olarak hastanızı önemsiyor ve en güvenilir hizmeti veriyoruz.

 Yatılı, gündüzlü, hasta veya yatalak aile bireyiniz için en güvenilir hasta bakım hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Yatalak hastalar için daha sabırlı ve özenli bir bakım gerekir. Temizlik ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması, ilaçların düzenli olarak verilmesi, 2 saatte bir yatak yarası oluşmaması için hastanın çevrilmesi gibi işler oldukça önemlidir.

Genelde yatalak hastalar için belirli zaman dilimlerinde hemşireler gelerek daha kontrollü bir şekilde bakıma destek olmaktadır. İlaç saatinin düzene girmesi, rutin bakımların yapılması, kitap okuma gibi aktivitelerin yapılması için bir bakıcı en iyi çözümdür. Genelde yaşlıların maaşlarını vererek bakımlarını yapacak kişilerin yatılı olarak çalıştırılması söz konusu olduğundan, bu tür hizmetler için yatılı bakıcılar görev yapar.

Yatalak hasta bakmak, yeni doğan bebek bakmak gibidir. sürekli kontrol edilmesi gereken hastanın yatak yaralarının oluşmaması için çevrilmesi, ağız, burun gibi bölgelerinin belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir.

 

Yerli olduğu gibi yabancı bakıcı tercihi de yapılır. Ucuza mal etmek için yabancı çalıştırmayı tercih edenler vardır. Ancak günümüzde ev bakım hizmetleri için de sigortalı işçi çalıştırmak gerektirdiğinden çeşitli teşvikler verilmektedir. Biz de profesyonel bir kurum olarak Hizmet BuL ekibimizle birlikte tüm yasal gereklilikleri ve belgeleri bulundurmakla birlikte sizler için ihtiyacınız olacak hasta bakıcısını yüzyüze yaptığımız mülakatlar ile tüm titizliğimizle seçmeye çalışıyoruz.

Bakıma ihtiyaç duyan büyüklerine ve hastalarınıza, hasta bakıcı veya özel eğitimli bakım hizmeti veriyoruz. Hastalarınıza ve Bakıma ihtiyaç duyan yakınlarınıza, en az sizlerin özeniyle hizmet ediyor ve ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Hasta Bakım Hizmeti Refakatçi, Hasta Bakıcı Hizmetleri vermektedir. Uzman ve eğitimli personellerimiz ile daima memnun ve güler yüzlü hizmet şirketimizin çalışma prensibidir.

Bakıcı Hizmetleri

Günlük yaşam aktivitelerinin desteklenmesi Kişisel temizlik yardımı Tuvalet / banyo desteği Giyinme / soyunma desteği Ağızdan verilen ilaçların hazırlanması ve takibi Hayati bulgu takibi (Nabız / tansiyon / solunum / ateş ölçümü) Beslenme desteği Arkadaşlık / sohbet ve vakit değerlendirme Egzersiz desteği Bakıcı Çalışma Saatleri Hasta bakıcısı; Yatılı hasta bakıcı, haftada bir gün (24 saat) izin kullanır. Aile ile yapılan anlaşmaya göre bu izin günü hafta sonu veya hafta içindeki bir gün olabilir. Gündüzlü hasta bakıcısı ise hafta içi mesai günlerinde günde 8 veya 9 saat çalışır, Cumartesi ve Pazar izin günleridir.

Güncel Hasta Bakıcı Adaylarımız

Reklamlar